Digiweb Teknoloji Hiz. Ltd. Şti.

Web Tasarımı

Digiweb Bilişim Teknoloji Hiz. Ltd. Şti. - Hizmetler Web Tasarımı

Web Tasarımı

     Yeni teknoloji dünyasına adım atan tüm şirketler, şahıslar ve kuruluşlar bu alandaki yerini almak adına web tasarımı yaptırmak için çaba halindeler. Bu alanda ön plana çıkabilmek için yapılan web tasarımı diğerlerinden daha farklı olması gerekiyor. Bir web tasarımı için en başlıca aranan özellikler navigasyon kolaylığı, güvenilir program alt yapısı ve iyi kurgulanmış bir alt yapıdır.

     Günümüzde yapılan bir çok web tasarımı profesyonellikten uzak bir yapıda tasarlanmaktadır. Profesyonel bir web tasarımı konusunda anlamda amaç kullanıcıya en basit, en kullanışlı ve istediği bilgiye en kolay ulaşabileceği alt yapılar oluşturmaktır. Web sayfası tasarımı yapılırken bu hususlara dikkat edilmelidir.

     Web tasarımı projenizi oluştururken en önemli unsurlardan biride projenin zamanında teslim edilmesidir. Digiweb ailesi olarak bizler web tasarım projelerinde, proje süreç hedeflerimizi net olarak belirleyip, bu yola ilerleriz.

     Dinamik Web Tasarımı Nedir?
     Sürekli güncellenmesi ya da yeni içerikler eklenmesi gereken siteler için yapılan web tasarım alt yapılarıdır. Bu tür platformlarda siteyi yönetecek kişinin sitenin belirli bölgelerine yeni veri eklemesi ya da mevcut veriyi düzenlemesi için bir sistem programlanır. Bu program aracılığı ile sitenizi daha aktif ve güncel tutabilirsiniz.

     Statik Web Tasarımı Nedir?
     Sürekli bir güncelleme gereksinimine ihtiyaç duymayan, genelde sadece tanıtım hedefi gözeten web tasarımı çalışmalarıdır. Bu çalışmalarda web tasarımı yapıldıktan sonra HTML vb. kodlama bilgisine sahip olmayan kişiler tarafından sitenin içeriği düzenlenemez.

Web Tasarımı Yaptırmak Ne Kazandırır ?
• Firmalar web tasarım yaptırarak coğrafi uzaklıkları uzaklığın önemini ortadan kaldırır ve müşteri sayısını artırır.
Web tasarım yaptırmak firma için olumlu bir imaj oluşturur.
• Firmalar web tasarım yaptırarak yenilikleri ve duyuruları müşterileri ile paylaşabilir
• Basılı materyallere harcadıkları bütçeyi ciddi oranda düşürürler.
• E-ticaret siteleri 7/24 sitenin açık olması sayesinde her zaman para kazanır.
• Satışlarınızı kısa sürede artırabilirsiniz.
• Arama motorlarında bulanabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz