Digiweb Teknoloji Hiz. Ltd. Şti.

HOSTING HİZMETİDigiweb Bilişim Teknoloji Hiz. Ltd. Şti. - Hosting Hizmeti - Kurumsal Hosting Hizmeti

KURUMSAL HOSTING ÇÖZÜMLERİ

     Hosting kelimesinin özellikle Kurumsal Hosting kelimesinin ne anlama geldiğini mutlaka bir yerlerde duymuşsunuzdur. Hosting hizmeti denildiğinde sorulması gereken aslında Hosting hizmetinin ne olduğu değil, ne kadar kaliteli ve güvenilir olduğudur.

     Günümüzde bir çok birey yada şirket ücretleri daha uygun olduğu için ekonomik fiyatlı hizmetleri tercih etme yoluna giderler. Fakat tüm hizmet sektöründe olduğu gibi fiyat, kalite ile doğru orantılıdır. Bu doğrultuda kaliteli hizmeti ucuza sunuyoruz demek çokta doğru bir cümle olamaz.

     Digiweb ailesi olarak verdiğimiz diğer hizmetlerdeki kalitemizi hosting hizmetinde de sürdürmeye devam ediyoruz. Bir hizmette hiç problem çıkmıyor olması ya da problem çıktığında aldığınız teknik destek düzeyi o hizmetin kalitesini size sunar. Kurumsal Hosting çözümlerinide ailemizin bir üyesi olarak sizlere sunmak isteriz.

Kolay Kurulum

Kurumsal Hosting hizmeti satın almak istediğinizde hosting hizmetini en kısa sürede kurulur ve erişim bilgileri size teslim edilir. Hosting hizmeti için kullanacağınız alan adınızı yönlendirmeniz yeter.

Sistem Desteği

Windows ve Linux olmak üzere farklı platformlarda çalışabilen hosting hizmetleri satın alabilirsiniz. PHP, Msyql, HTML5 (Linux) - ASP, MSSQL, HTML5 (Windows) kodlama dillerini sistemlerimiz üzerinde çalıştırabilirsiniz.

Kullanışlı Arayüz

Satın aldığınız hosting hizmetinizle birlikte Email Yönetimi, Ftp Yönetimi, Veritabanı Yönetimi vb işlemleri kendiniz yapabileceğiniz bir kontrol paneline sahip olursunuz. Bu panel sayesinde istediğiniz zaman hizmetinizin tüm detaylarını kontrol edebilirsiniz.

Periyodik Yedekleme

Satın aldığınız hosting hizmetinize ait email, disk, veritabanı vb bilgileriniz periyodik zamanlarda farklı lokasyondaki bir platform üzerine yedeklenir. Bu yedekleme bilgilerine istediğiniz bir zamanda erişebilirsiniz. Periyodik yedekleme geri yükleyebilirsiniz.